Jesteśmy polską firmą, założoną przez pasjonatów podróżowania, której misją jest zapewnić odpowiedni poziom usług świadczony przez linie lotnicze wobec pasażerów, a w przypadku opóźnionego lub utraconego lotu pomóc uzyskać należne odszkodowanie.

Nasze doświadczenie podczas dalekich podróży nieraz pokazało nam, jaki stosunek mają linie lotnicze wobec pasażerów, trzymając ich w niepewności lub informując na ostatnią chwilę o zaistniałych problemach, nie zapewniając prowiantu czy noclegu, wykorzystując tym samym niewiedzę klienta. My nie godzimy się na to, zgodnie z prawem obowiązującym w UE linie lotnicze są zobowiązane wypłacić odszkodowanie za opóźniony samolot lub odwołany lot.

Naszą misją jest szerzyć o tym wiedzę oraz pomóc uzyskać odszkodowanie, które wymaga znajomości prawa oraz… cierpliwości. Aby świadczyć najwyższy poziom usług zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa, dzięki którym mamy skuteczność uzyskiwaniu odszkodowania na poziomie 96%. W przypadku gdy klient zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, przejmujemy powstałe zobowiązanie linii lotniczych wobec pasażera i dochodzimy w jego imieniu praw bez żadnego ryzyka finansowego bądź prawnego dla klienta.

Reasumując, klient nie ma nic do stracenia podejmując współpracę z nami, a może zyskać aż do 2500 zł. Na przykład na następną podróż.. :) Prawo obowiązuje dwa lat wstecz, więc warto również przejrzeć odbyte już loty. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jak najlepiej potrafimy.